Безплатни извънкласни дейности за уч. 2023/2024 г.

 

 

Извънкласна дейност

 

 

Възрастова група

Дни от седмицата

Провежда се в

 

Начален час

 

Име на ръководителя

 

Приложни изкуства

 

1. клас

 

Вторник

 

Каб. 105

 

13,00 часа

 

Даниела Стефанова

 

Приказен театър

 

1. клас

 

Петък

 

Каб. 102

 

11,50 часа

 

Аксиния Радичкова

Работилничка на малките сръчковци

 

2. клас

 

Вторник

 

Каб. 103

 

12,40 часа

 

Силвия Петрова

 

Запознаване с природата

 

3. клас

 

Петък

 

Каб. 306

 

12,40 часа

 

Кристина Тодорова

 

Робинзон

 

4. – 12. клас

 

В почивни дни

 

На открито

По график

 

Генадий Матвеев

 

Рисуване и дизайн

 

5. – 12. клас

 

Вторник

 

Каб. 006

 

14,00 часа

 

Емилия Станева

 

Математика в движение

 

5. и 6. клас

 

Четвъртък

 

Каб. 003

 

14,00 часа

 

Добромира Янева

 

Журналистика

 

8. – 12.- клас

 

Сряда

 

Каб. 301

 

13,30 часа

 

Пролет Николова

 

Вокална група

 

5. – 7. клас

 

Четвъртък

 

Каб. 006

 

13,30 часа

 

Цвета Цонева

 

Вокална група

 

8. – 12. клас

 

Четвъртък

 

Каб. 006

 

15,00 часа

 

Цвета Цонева

Баскетбол – момичета и момчета

 

5. – 7. клас

Вторник и

сряда

Голям физк. салон

1

4,30 часа

 

Ивайло Доков

 

Волейбол – юноши

 

8. – 10. клас

Понеделник и

петък

Голям физк. салон

 

14,30 часа

Надежда Карабельова


Платени извънкласни дейности за уч. 2023/2024 г.


 

Извънкласна дейност

 

Дни от седмицата

Провежда се в

Време на провеждане

(От … до …)

Цена за един час

Цена за месец

 

Име на ръководителя

 

Телефон за връзка

 

Таекуондо

Вторник и петък

Голям физк. салон

17,00 – 18,00 часа

 

8,75 лв.

 

70,00 лв.

 

Стоян Панайотов

 

0988 88 38 20

Хип-хоп танци

(две групи една след друга)

Понеделник и сряда

Малък физк. салон

15,30 – 17,30 часа

 

6,00 лв.

 

48,00 лв.

 

Емил Кацаров

 

0897 98 04 01

 

Народни танци

Вторник

Петък

Малък физк. салон

- 15,00 – 16,00

- 16,00 – 17,00

 

6,25 лв.

 

50,00 лв.

Габриела Герасимова

 

0884 56 12 76

 

Футбол

Понеделник и петък

 

На двора

14,00 – 15,00 часа

 

6,25 лв.

 

50,00 лв.

 

Веселин Петров

 

0887 37 55 29

 

Баскетбол

Понеделник и сряда

Голям физк. салон

16,00 – 17,00 часа

 

3,75 лв.

 

30,00 лв.

Красимира Бошнякова

 

0893 41 11 15

 

Шахмат

Четвъртък

Класна стая

№ 006

16,00 – 17,00 часа

 

6,25 лв.

 

25,00 лв.

 

Емил Попов

0878 19 07 81

0885 01 99 77